Ремонт та діагностика автономних обігрівачів Webasto та Eberspacher

 

Наша майстерня пропонує ремонт та реставрацію автономних обігрівачів Webasto та Eberspacher будь-якої складності, ремонт блоків управління, реставрація компресорів з балансуванням та гарантією, перемотування якорів на намотувальному верстаті, реставрація камери горіння опалювачів Eberspacher Airtronic D2 та D4, випарники, сітки та прокладки. Це НЕ ПОЛЬСЬКА реставрація! Усі роботи з відновлення та гарантії дає наша майстерня.

 

У разі виникнення будь-яких неполадок у роботі Вашого автономного обігрівача наші фахівці готові провести весь спектр необхідних діагностичних та ремонтних робіт. Крім того, ми надаємо можливість замовлення та купівлі будь-яких необхідних запчастин для автономних обігрівачів. Найважливішим етапом відновлення нормального функціонування є діагностика стану автономних обігрівачів. У м. Чернівці цим успішно займаються спеціалісти нашої компанії.

 

На жаль, сьогодні досить популярним серед власників різних транспортних засобів є упередження, що правильніше і вигідніше самостійно замінити якусь певну деталь обігрівача, ніж витрачати час і кошти звертаючись у спеціалізований сервіс. При цьому перевага надається деталям б/в. Однак, у цього підходу є суттєвий недолік, адже заміна окремої деталі без правильної діагностики неполадки може не усунути загальну проблему, а лише відстрочити її вирішення та, як наслідок, можливо, посилити її. Так, замість незначного ремонту може виникнути потреба повної заміни пристрою. Тільки висококваліфіковані професіонали, а саме такі спеціалісти працюють у нас, здатні за допомогою спеціального діагностичного обладнання визначити загальну картину і дати точні рекомендації щодо ремонту.

 

Комп'ютерна діагностика стану автономного обігрівача у м. Чернівці, яку здійснюють наші фахівці, дозволяє протестувати блок управління та з'ясувати, скільки часу пропрацював конкретний пристрій, і який ресурс у нього ще залишився. Визначення ресурсу вироблення конкретних деталей дозволяє вчасно замінити і значно знизити ймовірність серйозних поломок і дизфункцій у майбутньому. Крім того, комп'ютерна діагностика автономного обігрівача дозволяє протестувати рівень працездатності пристрою.

Попри усталені уявлення про простоту таких пристроїв, як автономний обігрівач - ремонт при дотриманні всіх стандартів неможливий без залучення відповідних фахівців. Ремонт та діагностика автономних обігрівачів Webasto та Eberspacher у нашому центрі здійснюється на найсучаснішому обладнанні, яке повністю сертифіковане та максимально відповідає всім вимогам. Весь персонал, який відповідає за ремонт автомобільних обігрівачів, пройшов повний курс всього необхідного навчання та тренінгів.

 

Крім того, ми проводимо консультації і готові порадити найбільш оптимальні шляхи вирішення проблем, що виникли. Зокрема, наші фахівці допоможуть вам визначити, чи буде економічно виправдано здійснювати ремонт автономного обігрівача, чи варто задуматися про його заміну. Наприклад, у тому випадку, коли йдеться про реставрацію обігрівача, який виробив свій ресурс, вартість таких робіт наближатиметься до вартості нового обігрівача, а тому економічно виправданою буде його заміна. Зокрема, якщо з ладу вийшли дорогі ключові елементи, такі як, наприклад, котел, вентилятор або блок управління - вигідніше замінити пристрій повністю, ніж реставрувати його або міняти окремі деталі. У Німеччині існує практика проведення гомологації котла щонайменше раз на 10 років, інакше згідно з місцевим законодавством використовувати його не можна. Також якщо термін експлуатації автономного обігрівача більше 7 років, його ремонт або реставрація вважається економічно невиправданим.

 

Висококваліфіковані фахівці нашої компанії надають такі послуги, пов'язані з діагностикою та ремонтом автономних обігрівачів:

- ремонт турбін (компресори повітря);

- ремонт (реставрація) блоків керування;

- ремонт казанів;

- перемотування якорів електро-турбін;

- ремонт пальників;

- комп'ютерна діагностика обігрівачів;

- встановлення паливних бачків;

- установка перетворювачів напруги 12-24В;

- є в наявності стенд перевірки опалювачів.

Ремонт, перепрошивка, відв'язування ЕБУ Webasto AT2000ST Actros, AT3500ST Actros на універсальний (без будь-яких CAN блочків!) та AT3500ST Volkswagen T5 на універсальний, Iveco Airtronic (13 01), Scania Airtronic (14 12 , активація W-bus на догрівачах TTV, переробка TTV на аналогове управління, ремонт блоків Webasto at2000, at2000s(t), at3500(st), TTC, TTZ, перепрошивка блоків TTC, TTZ Mazda, ремонт та переробка з 24-12 вольт навпаки D1LCc, D3lCc, ремонт HydronicI D5WZ, D5WS(c), D5WS CAN (639, 906), D3WZ, D4WS, D2, D4, D4S.