Встановлення автономних обігрівачів

Якщо вас цікавить встановлення обігрівачів Вебасто або Ебершпехер, зверніться до нашої спеціалізованої майстерні. Ми проводимо монтаж цього обладнання на будь-які автомобілі та спеціальну техніку швидко, якісно та з гарантією на роботи та послуги.

Широкий комплекс послуг зі встановлення автономних обігрівачів будь-яких типів

У нашій компанії ви можете замовити:

- Встановлення рідинних та повітряних обігрівачів.

- Монтаж пристроїв з різними системами керування (міні- або модульні таймери, ПДУ, GPS та ін.).

- Встановлення придбаних у нас та інших продавців обігрівачів (у тому числі і б/в). У будь-якому випадку перед початком виконання робіт ми проводимо діагностику всіх компонентів системи та її перевірку на спеціалізованому стенді, а також перевіряємо комплектність обігрівача.

При цьому обладнання та високий рівень підготовки майстрів, що є в компанії, дозволяють виконувати весь перелік маніпуляцій при монтажі без залучення сторонніх фахівців. Встановлення обігрівачів Webasto та Eberspacher проводиться тут за оригінальними специфікаціями виробників цього обладнання, а також з урахуванням вимог та рекомендацій автомобільних концернів.

Встановлення обігрівачів в Чернівцях: що ви отримуєте, звернувшись до нас

Звернувшись до нашої майстерні, ви можете бути впевнені, що:

- Буде забезпечене надійне та якісне кріплення всіх елементів системи, трубок та ін.

- Фахівці правильно підберуть місце для монтажу обігрівача. Якщо воно не передбачено штатно (або штатне місце зайняте іншим обладнанням) ми визначимо найбільш підходяще з урахуванням усіх факторів (вплив інших пристроїв, безпека та ін.). При цьому компанія гарантує використання паливопроводу, патрубків та проводів мінімальної довжини.

- Ми грамотно підберемо варіант підключення до паливної системи авто. Можете бути впевнені, що таких ляпів, як врізання в обіг паливопроводу (як це роблять багато), не буде.

- Ми здійснимо підключення до системи охолодження автомобіля з використанням найбільш придатного для кожного конкретного випадку варіанта (врізання у шланг водопідведення, використання зворотного клапана).

- Перед монтажем буде проведено діагностику самого обігрівача, а також перевірку працездатності систем та елементів авто, від яких залежить його ефективність та безпека.

- Прокладання вихлопного трубопроводу буде виконано точно за технологіями виробника (довжина не менше 500 і не більше 1000 мм, розміщення отворів для опалювального повітря, що виключає забір вихлопних газів самого обігрівача та автомобіля).

- Підключення до бортової мережі автомобіля буде виконано так, щоб не впливати на її роботу. Монтаж проводки до автономного обігрівача здійснюється з використанням захисних елементів з урахуванням рекомендацій автовиробників та вимог безпеки.

На роботи з монтажу, прокладання проводки для обігрівачів Ебершпехер та Вебасто ми надаємо гарантію. Можете бути впевнені, що встановлення буде зроблено так, щоб забезпечити отримання максимуму від цього пристрою та досягти високої безпеки використання цієї системи.

Записатися на встановлення автономних обігрівачів у Чернівцях, або отримати консультації фахівців з цього питання (у тому числі й щодо вибору «автономки», що підходить для конкретного авто) ви можете за телефонами +38-050-274-83-46, +38-050 -541-55-21.