Наша компанія здійснює ремонт блоків керування обігрівачів будь-яких типів, що використовуються на пристроях таких брендів, як Eberspacher та Webasto. Кваліфіковані майстри, які працюють тут, усунуть будь-які несправності цих елементів:

- Механічні пошкодження та будь-які інші несправності.

- Проблеми з програмною частиною (помилки, що виникають при роботі та зберігаються в пам'яті та ін.).

Ремонт блоку керування обігрівача в Чернівцях: що ми пропонуємо

Наявне у розпорядженні компанії спеціалізоване дилерське обладнання (сканери та ін.) дозволяє проводити повноцінну діагностику блоків керування обігрівачів перед їх ремонтом за технологіями виробника. Це дозволяє гарантовано виявити будь-яку несправність цього елемента.

Ви можете звернутися до нас з питань ремонту блоків керування Webasto та Eberspacher:

- "Рідних", встановлених на пристрої заводом-виробником.

- Інтегрованих в обігрівачі або таких, що встановлюються окремо від них.

У розпорядженні нашої майстерні є спеціалізовані стенди. З їхньою допомогою після виконання ремонту проводиться перевірка працездатності блоків керування обігрівачів. Це дозволяє гарантувати високу якість робіт.

Чому ремонт блоку керування автономного обігрівача потрібно довірити нам

Майстри, що працюють у нашій компанії, мають величезний досвід обслуговування та ремонту різних моделей обігрівачів Webasto та Eberspacher. Вони регулярно підтверджують свою кваліфікацію під час проходження спеціалізованих курсів, які організовують виробники цього обладнання. Крім цього ми пропонуємо:

- Оперативність виконання робіт. Це забезпечується в тому числі й за рахунок наявності власних складів із чималим запасом комплектуючих, що виключає необхідність очікування необхідних елементів.

- Тривалу гарантію на роботи з ремонту блоків керування обігрівачами та на запасні частини, що використовуються.