Якщо вийшов з ладу компресор обігрівача, і пристрій перестав працювати, зверніться до нас, і фахівці компанії відремонтують цей елемент.

Ремонт компресора автономного обігрівача: що ми пропонуємо

Часто причиною ремонту рідинного або повітряного обігрівача є вихід з ладу його компресора. Серед характерних несправностей та видів ремонту цього вузла, з якими доводилося стикатися спеціалістам нашої майстерні, можна виділити такі:

* Знос щіток та колектора. Це може виявлятися, залежно від серйозності проблеми, у різний спосіб. Однією з перших ознак, що говорять про те, що потрібен ремонт компресора обігрівача, є зниження ефективності його роботи (при зношених щітках та колекторі прилад просто не може набрати потрібну потужність).

* Заміна підшипників обертання. Ці елементи зазнають досить серйозних навантажень. Враховуючи це, при виконанні ремонту компресора Webasto або Eberspacher ми використовуємо підшипники лише від перевірених виробників, в чималому ресурсі яких можна бути впевненим.

* Балансування якоря та всього компресора в цілому. Навіть невелике осьове биття спричиняє багаторазове збільшення навантаження на підшипники, втулки та інші елементи даного вузла. Це призводить до більш інтенсивного зношування. Для балансування у нашій компанії використовується оригінальне дилерське обладнання (спеціалізовані стенди та ін.), за рахунок чого ми можемо гарантувати якість виконання цих робіт.

* Піскоструйне очищення корпусу компресора від відкладень, що утворюються в процесі експлуатації. За рахунок цього вдається знизити інтенсивність нагрівання елементів вузла під час роботи, що, своєю чергою, сприяє продовженню його терміну служби.

Гарантії якості ремонту компресорів обігрівачів Webasto та Eberspacher

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в якості виконання робіт. Адже вони ведуться за оригінальними специфікаціями виробника.

Крім того, ми регулярно перевіряємо якість комплектуючих, що використовуються для ремонту обігрівача. Для цього з кожної партії вибірково беруться компоненти, які встановлюються на випробувальний компресор. Він протягом доби працює під максимальним навантаженням у різних режимах. І весь цей час наші експерти фіксують усі важливі показники.

Тож, якщо хочете заощадити на покупці нового елемента, довірте ремонт компресорів обігрівачів у Чернівцях нашим фахівцям. У результаті ви отримаєте прилад з характеристиками та ресурсом, які можна порівняти з новим.