Якщо вам потрібне професійне підключення автономних обігрівачів Eberspacher або Webasto, скористайтесь послугами нашої компанії. Тут працюють сертифіковані виробниками цього обладнання майстри, які мають високий рівень підготовки та чималий досвід виконання цієї процедури.

Підключення обігрівачів у Чернівцях: що ми пропонуємо

Ви можете звернутися до нас з питань підключення рідинних та повітряних обігрівачів на легкових авто, мікроавтобусах, вантажівках, спеціальній та іншій техніці. При цьому ми гарантуємо:

- Точне дотримання рекомендацій виробників цього обладнання щодо його підключення.

- Підбір роз'ємів, елементів проводки, штекерів та інших компонентів для підключення обігрівача до конкретного авто.

- Відсутність серйозного втручання у бортову мережу транспортного засобу.

- Встановлення та підключення всіх елементів, підібраних для обігрівача з урахуванням вимог щодо електробезпеки.

Також ви можете звернутися до нас і з питань доукомплектування опалювальних приладів, у яких відсутні будь-які компоненти. Компанія має власний склад із широким асортиментом деталей проводки, конекторів та інших компонентів: як оригінальних, так і якісних замінників від перевірених виробників.

Якщо ваш транспортний засіб знаходиться на гарантії, підключення обігрівача, виконане фахівцями компанії, дозволить її зберегти. Для цього у нас є все необхідне: сертифікати, що підтверджують право майстерні на виконання подібних робіт, а також досвід та високу якість послуг.

Грамотне підключення автономного обігрівача, виконане нашими фахівцями, дозволить забезпечити отримання максимальної користі від його використання та гарантувати безпеку цієї складної системи.