Якщо вам потрібний якісний та оперативний ремонт горілок обігрівачів Webasto та Eberspacher, звертайтесь до нашої компанії. Тут працюють фахівці, які мають досвід «спілкування» з різними моделями «автономок» цих виробників (нового покоління і більш старих моделей).

Ремонт горілки автономного обігрівача: що ми пропонуємо

Серед особливостей компанії слід виділити:

- Високий рівень підготовки фахівців, які займаються ремонтом Webasto та Eberspacher.

- Власний склад запасних частин для ремонту горілок обігрівачів різних моделей та модифікацій. Тут є комплектуючі для найпоширеніших «автономок», а також для досить рідкісних і старих екземплярів.

- Використання якісних запасних частин: ви можете вибрати оригінальні компоненти горілок, а також привабливіші за ціною замінники, що мають не менш високу якість.

Точне знання особливостей різних моделей обігрівачів

Фахівці майстерні знають усі нюанси ремонту різних типів горілок обігрівача, що використовуються у пристроях Webasto та Eberspacher. Ми працюємо з наступними типами цих елементів:

- З випарником. Такі горілки активно використовують на різних моделях Вебасто. Ми ремонтуємо елементи з випарником, виготовленим із базальтової вати (такі використовуються на більш старих моделях), а також із волокон нержавіючої сталі, спечених між собою у вакуумі.

- Двофазні горілки (вони ж – з сіткою свічки), що використовуються на обігрівачах

Також ви можете звернутися до нас також з питань очищення горілки та камери згоряння від відкладень. Хоча виробники і не передбачають таку процедуру, вона цілком можлива. І наявне у нас обладнання, а також досвід та рівень підготовки майстрів дозволяють виконувати такі роботи якісно.

Якщо ви вирішите замовити ремонт горілки обігрівача в Чернівцях у нас, то отримаєте реально працюючу гарантію на комплектуючі, що використовуються при цьому, і роботу.

Нам можна довірити будь-які моделі обігрівачів Eberspacher (AIRTRONIC D/B 2/4/5, D1LCcompact, HYDRONIC I та ін.) та Вебасто (Airtop 2000/3500/5000, Termo TOP Z/C, Termo 90 та інші). Можете бути впевнені, що після ремонту, виконаного тут, пристрій працюватиме, як і раніше, при цьому показники його безпеки (що дуже важливо) не знизяться.