Автономні рідинні обігрівачі Webasto та Eberspacher

Одними з основних проблем, з якими стикаються власники різних транспортних засобів у холодний період року, є збільшення витрати палива, а також загроза збільшення ступеня зношування двигуна. Згідно з даними досліджень, при разовому запуску двигуна при температурі повітря нижче -15 ° C, знос двигуна можна порівняти з 700 км пробігу. Обігрів салону або вантажного фургона транспортного засобу методом працюючого двигуна суттєво збільшує витрату палива. Усунути ці проблеми дозволяє використання такого пристрою, як рідинний автономний обігрівач.

 

В цілому, автономні обігрівачі поділяють на рідинні та повітряні. Перші застосовуються для обігріву салонів та кузовів транспортних засобів, незалежно від роботи двигуна. У свою чергу, рідинні автомобільні обігрівачі без запуску двигуна забезпечують передпусковий підігрів двигуна та салону транспортного засобу. За своєю суттю рідинний обігрівач є додатковим теплообмінником, який підключений до штатної системи опалення.

 

Очевидними перевагами, які дає використання сучасних рідинних обігрівачів, є можливість підготовки двигунів до запуску в холодний період, незалежно від показників температурного режиму, а також значна економія пального. На думку експертів, так званий холодний запуск і прогрів двигуна може коштувати 1,5-2 літри палива. Крім того, використовуючи рідинний автомобільний обігрівач вирішується проблема обігріву салону, а отже, йдеться про ще більшу економію палива.

 

Сучасні рідинні автономні обігрівачі Webasto та Eberspacher оснащені зручною функцією контролю та керування обігрівом і мають усі необхідні можливості для ефективної роботи в будь-якому транспортному засобі – пристрої, які обрали мільйони покупців. Як правило, рідинні автомобільні обігрівачі після встановлення в підкапотному просторі інтегруються в систему охолодження автомобіля. Рідинні автомобільні обігрівачі Webasto та Eberspacher – не є винятком, вироблене ними тепло поширюється за рахунок власного теплообмінника автомобіля, розподіляючись повітряними каналами транспортного засобу. Наявність дистанційного керування та модульного таймера для попереднього налаштування процесу запуску обігріву робить рідинний автономний обігрівач від Webasto та Eberspacher – зручним, економічним, безпечним та ефективним пристроєм.

 

Основними перевагами використання рідинних автономних обігрівачів Вебасто та Ебершпрахер є:

- можливість попереднього обігріву салону транспортного засобу та двигуна, як наслідок більш економний та екологічний запуск;

- зниження витрати палива;

- можливість постійного функціонального контролю та повністю електронне управління пристроєм;

- відповідність усім міжнародним технічним стандартам та надійність;

- добре функціонуюча система діагностики неполадок і система безпеки;

- значна економія електроенергії за мінімального рівня шуму.

Будь-які необхідні відомості про купівлю, встановлення та обслуговування таких пристроїв, як рідинні автономні обігрівачі для автомобілів у м. Чернівці, Ви можете отримати, звернувшись до наших фахівців.