Повітряні автономні обігрівачі Webasto та Eberspacher

Недостатня ефективність обігріву транспортних засобів, за рахунок працюючого двигуна, а також крайня неекономічність такого способу обігріву обумовлює зростаючий попит на автономні обігрівачі. Саме використання таких пристроїв дозволяє найбільш економно і безпечно експлуатувати різні транспортні засоби в умовах клімату нашого регіону. Дослідження показали, що при обігріві кабіни автомобіля або фургона вантажного автомобіля методом працюючого двигуна витрата палива в холодну пору року значно збільшується. Незважаючи на всі інновації в даній галузі, які використовують сучасні виробники автомобілів, уникнути суттєвої перевитрати палива без використання таких пристроїв, як повітряний автомобільний обігрівач, поки не вдається.

 

Досить часто, підтримання певної температури в салоні або у вантажному фургоні транспортного засобу є важливим для безпеки водія і пасажирів, а також збереження вантажів. Завдяки своїм функціональним особливостям сучасні повітряні автомобільні обігрівачі дозволяють підтримувати необхідний температурний режим у транспортних засобах, що особливо важливо при тривалих стоянках транспортних засобів, транспортуванні людей, необхідності обігріву кабін кранів та магістральних тягачів, а також внутрішніх відсіків контейнерів та фургонів. Придбати повітряні автомобільні обігрівачі у м. Чернівці можна звернувшись до фахівців нашої компанії.

 

Повітряні автомобільні обігрівачі від провідних виробників Webasto та Eberspacher активно застосовуються для обігріву салонів широкого спектру транспортних засобів від легкових автомобілів та мікроавтобусів до будівельної техніки та вантажних автомобілів. Безпека, комфорт, економічність, довговічність та турбота про навколишнє середовище – саме ті конкурентні переваги, які мають автономні повітряні обігрівачі Webasto та Eberspacher. Крім того, обігрівачі від цих виробників пройшли сертифікацію для встановлення на судна, катери та яхти. Автономні повітряні обігрівачі Webasto та Eberspacher здатні добре працювати як на паливі з окремого джерела, так і прямо з бака моторного судна. Наша компанія надає широкий вибір таких пристроїв як автономні повітряні обігрівачі Webasto та Eberspacher у м. Чернівці.

 

Обігрів пасажирського салону в холодну пору року, а також обігрів вантажного відсіку при перевезенні вантажів, які чутливі до холоду – завдання, які легко вирішуються, якщо Ви використовуєте повітряні автомобільні обігрівачі Вебасто і Ебершпрахер. Економічність, широкий спектр можливостей, можливість встановлення на будь-якому транспортному засобі та зручність використання – ось одні з багатьох переваг, які мають повітряні автономні обігрівачі Webasto та Eberspacher. Вигідною особливістю повітряних автомобільних марок Webasto та Eberspacher є можливість працювати абсолютно незалежно від теплового режиму транспортного засобу.

 

Сучасні повітряні обігрівачі Вебасто і Ебершпрахер мають цілу низку переваг, що роблять їх незамінними для комфортної та економічної експлуатації будь-якого транспортного засобу. Основними перевагами таких повітряних автономних обігрівачів є:

- швидке нагрівання повітря в салоні;

- низький рівень споживання електроенергії – ідеальне рішення за потреби тривалого обігріву під час стоянки транспортного засобу;

- можливість попереднього вибору та плавного регулювання температури;

- безшумна робота при незначній витраті палива;

- простота встановлення та можливість постійного функціонального контролю;

- наявність усіх необхідних дозволів та повна відповідність усім технічним стандартам;

- наявність функції вентиляції влітку.

Весь спектр інформації, що цікавить Вас про купівлю, встановлення, діагностику та ремонт таких пристроїв, як повітряні автономні обігрівачі для автомобіля в м. Чернівці – Ви можете отримати зв'язавшись з нашими спеціалістами.